Radca prawny Warszawa

Radca prawny Warszawa

Radca Prawny Warszawa

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić:
radca prawny dla firm warszawa

Radca prawny Warszawa

Poznaj zespół Kancelarii Linke Kulicki

Kancelaria Linke Kulicki to kancelaria prawna założona przez radców prawnych – Jana Linke oraz Łukasza Kulickiego. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy prawnej w Warszawie, to świetnie trafiłeś! Nasza kancelaria radców prawnych to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych prawników, którzy służą pomocą w szerokim zakresie spraw prawnych. Dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy, jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom, w rozwiązywaniu różnych problemów prawnych, od prostych po bardzo złożone, dlatego możesz być pewny, że otrzymasz najlepszą pomoc prawną w swojej sprawie. Nasza kancelaria współpracuje z wieloma radcami prawnymi, adwokatami i prawnikami, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Kancelaria prawna Warszawa Centrum

Każda sprawa jest inna i wymaga unikalnego podejścia, dlatego nasza kancelaria prawna stawia na osobisty kontakt z klientem i starannie wsłuchuje się w jego potrzeby oraz oczekiwania. Dzięki temu podejściu, możemy zaproponować najlepsze rozwiązanie prawne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji naszych Klientów. Nasza kancelaria prawna oferuje kompleksową pomoc prawną w wielu dziedzinach, w tym m.in. prawo spółek, prawo dla biznesu, prawo umów handlowych, umowy inwestycyjne, obsługa prawna startupów, obsługa prawna organizacji pozarządowych, inwestycje venture capital, umowy IT, prawo nowych technologii, ochrona danych osobowych, obsługa prawna ecommerce, obsługa prawna agencji marketingowych i PR, umowy inwestycyjne, obsługa prawna startupów, cyberbezpieczeństwo, kryptowaluty, blockchain i tokenizacja. Bez względu na rodzaj sprawy, z jaką się do nas zwrócisz, możesz być pewny, że otrzymasz kompleksową i fachową pomoc prawną od doświadczonych i zaangażowanych radców prawnych z Warszawy.

Radca prawny dla firm Warszawa

Jeśli potrzebujesz pomocy radcy prawnego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią prawną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy rozwiązać każdy problem prawny. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Wyróżniamy się doskonałą organizacją pracy a każde zapytanie traktujemy indywidualnie.
W celu uzyskania konkretnej oferty, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego.

 

ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Testymoniale

Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci

Polecam Kancelarię Prawną Linke Kulicki w sprawach doradztwa związanego z umowami IT. Kancelaria dysponuje specjalistami, którzy doskonale rozumieją specyfikę branży i są w stanie szybko opracować adekwatną strategię działania. Dodatkowo, w swoich rekomendacjach Kancelaria zachowuje wysoką dojrzałość, wchodzi w rolę mediatora oraz stara się znajdować rozwiązania zadowalające wszystkie strony, dzięki czemu tworzy szansę zakończenia negocjacji sukcesem.

Razem z Kancelarią Prawną Linke Kulicki tworzyliśmy wiele umów wdrożeniowych dla naszego software house’u. Zawsze profesjonalnie, z dbałością o szczegóły i komentarzem, co dane postanowienie oznacza. Cenimy ich proaktywną postawę, zrozumienie naszego biznesu i wzorcową komunikację.

Kancelaria Prawna Linke Kulicki posiada duże doświadczenie w praktycznych aspektach kontraktacji prac IT. Dzięki jego pomocy udało nam się wyjść z impasu negocjacyjnego dotyczącego praw własności, procedur odbioru prac oraz warunków utrzymania.

Kancelaria Prawna Linke Kulicki od dawna obsługuje CodeApps zarówno jeśli chodzi o przygotowanie umów, jak i wsparcie merytoryczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, która od początku przebiega bardzo profesjonalnie. Łukasz rozumie specyfikę naszej branży i jest dla nas dostępny zawsze, gdy go potrzebujemy.

W Kancelarii Linke Kulicki znaleźliśmy wszystko to, czego startupy potrzebują we współpracy z prawnikiem. Dla startującego biznesu, być albo nie być zależy często od odpowiedniej reakcji czy umiejętności doradzenia, zwłaszcza w zakresie transgranicznych umów. Łukasz Kulicki jest wsparciem, na którego doświadczenie i wiedzę zawsze możemy liczyć.