Zespół

Radca Prawny dr Marek Porzeżyński / Radca prawny Warszawa / Prawnik Warszawa / Kancelaria Linke Kulicki
dr Marek Porzeżyński
Radca prawny | Partner

Doktor nauk prawnych, MBA, CIPP/E, Radca prawny i Partner w Kancelarii Linke Kulicki. Adiunkt na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej. Ukończył studia MBA – Innovation and Data Analysis organizowane przez IPI PAN wraz z Utah Valley University. Audytor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Specjalista z zakresu własności intelektualnej i prawa nowych technologii ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa. Od ponad dekady doradza Klientom w zakresie swojej specjalizacji oraz uczestniczy w transakcjach na rynku nowych technologii. Doświadczenie zdobywał w największych międzynarodowych i polskich kancelariach prawnych.

Autor ponad 50 publikacji naukowych, w tym monografii „Zdolność patentowa programów komputerowych”. Wykładowca wielu uczelni publicznych, jak również prywatnych. Prelegent na wielu konferencjach naukowych i branżowych, keynote speeker. Popularyzator wiedzy na temat prawa własności intelektualnej.