Legal services

Legal services

Legal services Warsaw

Law Firm in Poland - Linke Kulicki
radca prawny dla firm warszawa

Radca prawny Warszawa

Sprawdzeni i polecani prawnicy z Warszawy

Kancelaria Linke Kulicki to kancelaria prawna z siedzibą w Warszawie, założona przez radców prawnych – Jana Linke oraz Łukasza Kulickiego z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, która jest częścią Krajowej Izby Radców Prawnych. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy prawnej na terenie Warszawy, to świetnie trafiłeś! Nasza kancelaria radców prawnych to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych prawników, którzy służą pomocą w szerokim spektrum spraw prawnych.

Radca Prawny Warszawa Centrum

Dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy, jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom, w rozwiązywaniu różnych problemów prawnych, od prostych po bardzo złożone, dlatego możesz być pewny, że otrzymasz najlepszą pomoc prawną w swojej sprawie. Nasza kancelaria współpracuje z wieloma radcami prawnymi, adwokatami i prawnikami, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc sprostać wymaganiom naszych Klientów. W prowadzenie spraw naszych Klientów wkładamy całą swoją wiedzę, profesjonalizm oraz cenne doświadczenie.

Reprezentowanie Klientów, w tym podmiotów gospodarczych stanowi dla nas silną motywację do dalszego, rzetelnego wykonywania zadań zlecanych nam przez naszych Klientów. Dobro Klienta jest dla zespołu naszej kancelarii nadrzędną wartością, dlatego oferujemy obsługę prawną opartą na pełnym zaufaniu na linii przedsiębiorca – kancelaria. Kompleksowa obsługa prawna musi uwzględniać specyfikę danej działalności, model świadczenia usług oraz obieg procesów wewnętrznych.

Kancelaria prawna Warszawa – radca prawny, adwokat, prawnik

Każda sprawa jest inna i wymaga unikalnego podejścia, dlatego nasza kancelaria prawna stawia na osobisty kontakt z klientem i starannie wsłuchuje się w jego potrzeby oraz oczekiwania. Dzięki temu podejściu, jesteśmy w stanie udzielić wyczerpującej porady prawnej i zaproponować najlepsze rozwiązanie prawne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji naszych Klientów.

Nasza kancelaria prawna oferuje kompleksową pomoc prawną, a co za tym idzie spektrum usług prawnych m.in., z zakresu prawa spółek, prawa nowych technologii, prawa gospodarczego, prawa IT, prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych, przetwarzania danych osobowych, obsługi prawnej inwestycji.

Kancelaria prawna Warszawa Centrum

Kancelaria wspiera również Klientów w zakresie spraw związanych z prawem podatkowym. Nie tylko sporządzamy niezbędną dokumentację, ale również bierzemy udział w procesie negocjacji. Bez względu na rodzaj sprawy, z jaką się do nas zwrócisz, możesz być pewny, że otrzymasz kompleksową i fachową pomoc prawną od doświadczonych i zaangażowanych radców prawnych z Warszawy. Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie naszych Klientów na wszystkich etapach powstawania i rozwoju biznesu, od formalności prawnych, po pełne wsparcie działań Twoich działań na dalszym etapie prowadzenia działalności gospodarczej.

Radca prawny dla firm Warszawa

Jeśli potrzebujesz pomocy radcy prawnego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią prawną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy rozwiązać każdy problem prawny. Kluczowe specjalizacje naszej kancelarii to prawo nowych technologii, prawo spółek, kontrakty IT oraz obsługa prawna firm, spółek oraz przedsiębiorstw. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Zapewniamy obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Wyróżniamy się doskonałą organizacją pracy a każde zapytanie traktujemy indywidualnie. W celu uzyskania konkretnej oferty, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza kontaktowego.

 

Client Testimonials

What our Clients say?

Polecam Kancelarię Linke Kulicki w sprawach doradztwa związanego z umowami IT. Kancelaria dysponuje specjalistami, którzy doskonale rozumieją specyfikę branży i są w stanie szybko opracować adekwatną strategię działania. Dodatkowo, w swoich rekomendacjach Kancelaria zachowuje wysoką dojrzałość, wchodzi w rolę mediatora oraz stara się znajdować rozwiązania zadowalające wszystkie strony, dzięki czemu tworzy szansę zakończenia negocjacji sukcesem.

Razem z Kancelarią Linke Kulicki tworzyliśmy wiele umów wdrożeniowych dla naszego software house’u. Zawsze profesjonalnie, z dbałością o szczegóły i komentarzem, co dane postanowienie oznacza. Cenimy ich proaktywną postawę, zrozumienie naszego biznesu i wzorcową komunikację.

Kancelaria Linke Kulicki posiada duże doświadczenie w praktycznych aspektach kontraktacji prac IT. Dzięki jego pomocy udało nam się wyjść z impasu negocjacyjnego dotyczącego praw własności, procedur odbioru prac oraz warunków utrzymania.

Kancelaria Linke Kulicki od dawna obsługuje CodeApps zarówno jeśli chodzi o przygotowanie umów, jak i wsparcie merytoryczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, która od początku przebiega bardzo profesjonalnie. Łukasz rozumie specyfikę naszej branży i jest dla nas dostępny zawsze, gdy go potrzebujemy.